Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ztroskotaná láska / Lovewrecked (2005)

 

Obrazek

Obsah:
 

Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě.

 

 

 

 

 

http://www.hellshare.com/78325/Ztroskotana_laska.avi

 

 

Hranice smrti / Frontière(s) (2007) 

 

ObrazekObsah:
 

Zapomeňte na Saw a Hostel. Přichází Hranice smrti. Další filmový masakr, krutá podívaná jen pro silné žaludky, téměř dvě hodiny napětí a strachu. Parta zlodějů prchá s ukradenými penězi přes hranice. Na chvíli zakotví ve starém hostinci, kde narazí na podivínského chlapíka a jeho rodinu, která se zde skrývá. Z obyvatel zapadlé putyky se vyklubou fanatičtí neonacisté se sklony ke kanibalismu. Strhne se neuvěřitelný souboj, ve kterém jde o krk. Začíná boj na život a na smrt!

 

 

 

 

http://www.hellshare.com/78542/hls-frontieres.avi.html

http://uloz.to/413408/Frontiers.rar.html

 

 

Spongebob v kalhotách / The SpongeBob SquarePants movie (2004)

 

Obrazek

Obsah:
 

Film s podivným názvem je celovečerní adaptací velmi populárního dětského seriálu vysílaného od roku 1999 stanicí Nickleodeon z USA. Z USA sice doputoval až do Británie, Japonska, Jižní Koreje i našich sousedů Německa a Polska, ale v naší zemičce příběhy mycí houby jménem Bob (anglicky se houba řekne "sponge" - odtud název) budou známé opravdu málokomu. Vězte tedy, že film co do námětu nedělá ostudu svému názvu a je taky pěkně praštěný: SpongeBob žije na dně oceánu v ananasu a pracuje jako kuchař v místní restauraci. Jednoho dne naskočí se svým kámošem Patrickem na hamburger a společně putují oceánem (a zřejmě nejen jím) a zažijí přitom - jak jinak - řadu báječných příhod. Potkají mimojiné pár pěkných příšer a samozřejmě dospějí k poznání, že život je tak krásný!

 

http://rapidshare.com/files/81448615/Spong_by_Neobee.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/81449440/Spong_by_Neobee.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/81450295/Spong_by_Neobee.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/81451461/Spong_by_Neobee.part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/81452745/Spong_by_Neobee.part5.rar.html
http://rapidshare.com/files/81453823/Spong_by_Neobee.part6.rar.html
http://rapidshare.com/files/81455447/Spong_by_Neobee.part7.rar.html